Aspirant deelnemers van LANGZS

Mevrouw mr. R.N. Baldew, Advocatenkantoor Baldew
Oostergosingel 2, 2548 NV Den Haag
Tel.: 070 – 359 53 23, r.n.baldew@advocatenkantoorbaldew.nl 

Mevrouw mr. L.R. Harteveld, De Boer Advocatuur
Weteringschans 126, 1017 XV Amsterdam
Tel.: 020 – 290 00 80,
se@db-advocaten.nl

Mevrouw mr. A.J. Korff, Vogelaar Bosch Spijer Advocaten
Dijkweg 125-a, 2675 AC Honselersdijk
Tel.: 0174 – 614 656, korff@vbsadvocaten.nl

De heer mr. L.M. Lalji, Lalji Advocaat-Belastingkundige
Johan Huizingalaan 124-b, 1065 JE Amsterdam
Tel.:
020638 03 23, laljiadvocaat@gmail.com

Mevrouw mr. A. Neermawatie Nandoe, Nandoe Advocaten
Julianastraat 7, 2282 RK Rijswijk (ZH)
Tel.: 070 – 511 08 33,
n.nandoe@berghoutnandoe.nl

De heer mr. M. den Otter, OJW Advocaten
Kloosterstraat 17-19, 5051 RB Goirle,
Tel.: 013 – 530 23 78,
m.den.otter@ojw-advocaten.nl

De heer mr. J.H. Stam, Stam Advocaat
Piet Heinstraat 3, 7204 JN Zutphen
Tel.:
0575760 960, stam@stamadvocaat.nl

Mevrouw mr. N. Groeneveld, Van Horssen & Van Ophoven Advocaten en Mediators
Tolbertstraat 63, 9351 BD Leek
Tel.: 06 – 40 50 69 42, groeneveld@advoleek.nl