Aspirant deelnemers van LANGZS

Mevrouw mr. S.M. van Beek, Wolf Advocaten
Gedempte Oude Gracht 35, 2011 GL Haarlem
Tel.: 023-5515188, svanbeek@wolfadvocaten.nl
https://www.wolfadvocaten.nl/

Mevrouw mr. N. Groeneveld, Groeneveld Advocatuur
Hoofdstraat 25, 9601 EA Hoogezand
Tel.: 06 – 40506942, info@groeneveldadvocatuur.nl
www.groeneveldadvocatuur.nl

Mevrouw mr. R.S.J. Hoogstraaten, KLAR. Advocatuur
Posthoornstraat 17, 3011 WD Rotterdam
Tel: 010 – 307 0007, hoogstraaten@klaradvocatuur.nl
http://www.klaradvocatuur.nl/ 

Mevrouw mr. D.J. Klock, Vos & Vennoten Advocaten
Nieuwe Gracht 45-47, 2011 ND Haarlem
Tel.: 023 – 5100761, diane.klock@vvadvocaten.nl
http://www.vvadvocaten.nl/advocaat/diane-klock.html

Mevrouw mr. A.J. Korff, Vogelaar Bosch Spijer Advocaten
Dijkweg 125-a, 2675 AC Honselersdijk
Tel.: 0174 – 614656, korff@vbsadvocaten.nl
www.vbsadvocaten.nl

De heer mr. L.M. Lalji, Lalji Advocaat-Belastingkundige
Johan Huizingalaan 124-b, 1065 JE Amsterdam
Tel.: 020 – 638 03 23, info@laljiadvocaat-belastingkundige.nl
www.laljiadvocaat-belastingkundige.nl

De heer mr. A.J. Morsink, Advocoeur Morsink
Boekelose Stoomblekerij 41, 7548 ED Enschede
Tel: 053 – 8200380 morsink@advocoeur-morsink.nl
http://www.advocoeur-morsink.nl

Mevrouw mr. A. Neermawatie Nandoe, Nandoe Advocaten
Julianastraat 7, 2282 RK Rijswijk (ZH)
Tel.: 070 – 5110833, n.nandoe@nandoeadvocaten.nl
www.nandoeadvocaten.nl

Mevrouw mr. D.M. Rupert, Loth Rupert Advocaten
Singel 450, 1017 AV Amsterdam
Tel: 020 – 8202911 Mobiel: 06 – 14058551, rupert@lothrupert.nl
https://lothrupert.nl/

Mevrouw mr. P. Soekhai, Diekstra Van der Laan Advocaten
Herenstraat 65, 2313 AG Leiden
Tel.: 071 – 5426152, soekhai@diekstravanderlaan.nl
http://www.diekstravanderlaan.nl/

De heer mr. R.J. Sturkenboom, Sturkenboom Advocaten
Schouwstede 1B, 3431 JA Nieuwegein
Tel: 030 – 6013510, r.sturkenboom@sturkenboom-advocaten.nl
https://www.sturkenboom-advocaten.nl/